XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca

1. Przypominamy o obowiązku noszeniu maseczek w kościele w czasie Mszy św. i nabożeństw.
  2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Kazimierza.
  3. Msze św. na zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VIII we czwartek o godz. 9.00, dla przedszkola i dla klas I-III w czwartek o godz. 18.00.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych i młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza z okazji przyjęcia sakramentów św. Bóg zapłać. Ofiary zostały przeznaczone na nowe tabernakulum. Bóg zapłać za ofiary anonimowe i za ofiary podpisane na kopertach składane na tacę w tym roku. Wszystkie zostały przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z tabernakulum.
  5. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30 – 6 aspirantów otrzyma błogosławieństwo i zostaną włączenie do grona ministrantów.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze na Boże Ciało, Strażakom za asystę, oraz wszystkim biorącym udział w Oktawie Bożego Ciała: dziewczynkom sypiącym kwiatki i chłopcom dzwoniącym dzwoneczkami, dzieciom I Komunijnym, Liturgicznej Służbie Ołtarza za asysty. Bóg zapłać. Niech wyrazem naszej pogłębionej miłości będzie odważniejszy udział we Mszach świętych w niedzielę i w święta oraz częstsze przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii św.
  7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym są informacje o wielkiej wartości w naszym życiu duchowym I czwartków, I piątków i I sobót miesiąca warto o tym wiedzieć i wprowadzać w życie. W Małym Gościu Niedzielnym dla dzieci z niespodzianka, którą jest komiks o kard. Stefanie Wyszyńskim.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 i wykoszenie trawy przy kościele i domu parafialnym prosimy parafian z Osiedla: Kacała Justyna, Brzychczy Zuzanna, Pikul Agata, Taraska Leokadia, Zawiłowicz Anna.