XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie są wybory na Prezydenta RP. Pamiętajmy o naszym obywatelskim obowiązku głosowania – potrzebny jest dowód osobisty lub paszport.
2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00, o godz. 8.30 w Narożnikach. W tym dniu imieniny obchodzi nasz ks. Wikariusz, któremu życzymy Bożego błog., zdrowia, opieki Matki Bożej. Zapraszamy na Msze św. o g. 18.00.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać się według następującego porządku:
- w środę od godz. 18.00 szkoła podstawowa klasy od IV do VI
- we czwartek od godz. 18.00 klasy VII i VIII
- w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
Prosimy, by rodzice dopilnowali dzieci ze szkoły podstawowej, by wyspowiadały się w środę i w czwartek, a nie dopiero w piątek, bo wtedy są bardzo duże kolejki. W czerwcu kończyliśmy spowiedź o godz. 20.30.
4. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Aliny Juras i Heleny Baran.
5. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Rity.
6. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 18.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy Podlesia.
7. Nasza Parafia nie posiada parafialnego sprzętu nagłaśniającego dla zespołów muzycznych chcących grać np. na ślubach. Wzmacniacz kościelny nie może służyć do podpinania urządzeń dla zespołów – bo to grozi awarią całego nagłośnienia kościelnego. Jeśli na ślubie ma grać jakiś zespół musi mieć zgodę ks. Proboszcza, swój sprzęt nagłaśniający i występować nie na chórze, ale w kaplicy bocznej.
8. W Gościu Niedzielnym jest między innymi artykuł o tym komu pandemia pomogła znaleźć P. Boga oraz o cudach w sanktuarium MB Sejneńskiej.
9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Kacała Stanisława, Sipior Monika, Wolak Elżbieta, Kwiecień Ewa.