XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Anny.
2. W marcu, kwietniu i maju musieliśmy zapłacić za utrzymanie kościoła i kaplicy prawie 12 000 zł., a w tym czasie praktycznie nie było składek na tacę. W przyszłą niedzielę prosimy o hojniejsze ofiary – bez kopert – na bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem parafii.
3. W kancelarii parafialnej w Dąbrowie Tarnowskiej, w godzinach urzędowania, można zapisywać się na Pielgrzymkę Tarnowską. Zapisy trwają do końca lipca. Pielgrzymka w tym roku ma formę sztafetową tzn. idziemy tylko jeden dzień (dzień drugi z Zabawy do Książnic). Ze względów organizacyjnych zapisy są tylko w Dąbrowie. Przy zapisie uczestnicy otrzymają formularz dotyczący informacji o stanie zdrowia (wypełniony formularz należy dostarczyć przed samą pielgrzymką!) Maksymalna liczba uczestników to 150 osób, a koszt wynosi 100 zł. Część z tej kwoty obejmuje przejazd autobusem do Jasnej Góry oraz powrót. Więcej informacji można uzyskać na pielgrzymkowym Facebook'u.
4. Zmarł brat papieża Benedykta XVI w Gościu Niedzielnym jest kilka artykułów o rodzinnej historii obu braci, o tym jak będzie wyglądała pielgrzymka na Jasną Górę i o cudach w sanktuarium MB w Leżajsku możemy się dowiedzieć z nowego Gościa. Jest jeszcze Mały Gość dla dzieci.
5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Nowak Iwona, Nowak Maria, Seternus Teresa, Seternus Katarzyna.