XV Niedziela Zwykła – 12 lipca

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie są wybory Prezydenta RP. Pamiętajmy o naszym obywatelskim obowiązku głosowania. Potrzebny jest dowód osobisty lub paszport. Od głosu każdej i każdego z nas będzie zależała przyszłość naszej Ojczyzny - Polski. Seniorzy podchodzą do głosowania bez kolejki.
2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty.
3. W związku z okresem urlopowym od przyszłej niedzieli – w czasie wakacji - nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 16.00.
4. Dziękujemy Strażakom OSP w Radgoszczy za usunięcie drzew i konarów zagrażających naszemu bezpieczeństwu na parkingach przy sklepach. Bóg zapłać. Ponieważ nasi strażacy troszczą się o nasze bezpieczeństwo i dobytek, a borykają się z problemami finansowymi na sprzęt strażacki dlatego od Ks. Proboszcza z pieniędzy parafialnych otrzymali 1000 zł. na nową oponę do wozu bojowego, niezbędną do udziału w akcjach ratowniczych.
5. O nowych zasadach pomocniczych w zawieraniu sakramentu małżeństwa, o nowych bezpiecznych lekach na alergię można się dowiedzieć kupując i czytając nowego Gościa Niedzielnego. Jest nowy podwójny numer Małego Gość Niedzielnego dla dzieci z kolorowym dodatkiem, w którym jest mnóstwo ciekawych zabaw dla dzieci.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Seternus Anna, Gondek Lucyna, Błach Bronisław, Sipior Mariola.