XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty.
2. W czasie wakacji nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 16.00.
3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i pielgrzymujących.
4. Dziękujemy tym Parafianom, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
5. Parafia w Krzywdzie wpłaciła 4500 zł. za wywóz śmieci w 2019 r., co stanowi 1/3 kosztów wywozu śmieci z cmentarza w ubiegłym roku. Bardzo złośliwe osoby do 3 kontenerów nawrzucały ziemi i chwastów – tak nie wolno robić. Do kontenerów wrzucamy tylko śmieci szklane i plastikowe. Prosimy, by jak najwięcej śmierci zabierać do domowych śmietników.
6. Parafia w Łącku w której pracuje nasz rodak ks. Włodzimierz Chwałek obchodziła 800-lecie powstania, jakie cuda wyprosili wierni w sanktuarium MB w Wąwolnicy warto o tym poczytać w Gościu Niedzielnym. Jest nowy podwójny numer Małego Gość Niedzielnego dla dzieci z kolorowym dodatkiem, w którym jest mnóstwo ciekawych zabaw dla dzieci.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 i wykoszenie trawy wokół kościoła prosimy panie: Bobek Anna, Wałaszek Krystyna, Wątroba Lucyna, Lupa Barbara, Kupiec Maria, Borek Urszula.