XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia

1. W ubiegłą niedzielę w kaplicy w Narożnikach został poświęcony duży, piękny wizerunek Pana Jezusa, a następnie założony na krzyżu na frontonie kaplicy.
2. W związku z coraz częstszymi profanacjami Krzyża Pana Jezusa w naszej Ojczyźnie - Polsce i zupełnej bezkarności sprawców tych haniebnych czynów, pamiętajmy aby z wiarą oddawać cześć Jezusowi żegnając się publicznie przed kościołem, cmentarzem, krzyżem, figurą Matki Bożej. Niech ten znak będzie zawsze naszym wyznaniem wiary i tym samym obroną Pana Boga.
3. Dzisiaj z racji 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na zakończenie każdej Mszy św. modlimy się za Ojczyznę, a po Mszy św. o godz. 10.00 złożymy znicze i pomodlimy się przed pomnikiem Matki Bożej Katyńskiej.
4. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Weroniki.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
- w środę od godz. 18.00 szkoła podstawowa klasy IV do VI
- we czwartek od godz. 18.00 klasy VII i VIII
- w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
6. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Władysławy Szkotak i Piotra Burca.
7. Piękne świadectwa o Powstańcach Warszawskich, o cudach MB w sanktuarium w Studziennej warto o tym poczytać w Gościu Niedzielnym.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Micek Kazimiera, Błachaniec Zofia, Błachaniec Donata, Ząbek Anna.