XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczą w Mszach św. i nabożeństwach w maskach. Bóg zapłać za troskę o zdrowie własne i bliźnich
2. W środę różaniec o godz. 1830 poprowadzi róża pw. św. Józefa.
3. W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i o 11.00 w Narożnikach. O godz. 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP. O godz. 9.30 modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny - Polski poprowadzi róża św. Urszuli Ledóchowskiej.
4. Uroczyste poświęcenie wieńców żniwnych będzie na Mszy św. o godz. 10.00 oraz w Narożnikach o 11.00. Poświęcenie małych wianków ziół będzie na wszystkich Mszach św.
5. W uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada święto Wojska Polskiego i jest Świętem Narodowym udekorujmy nasze domy flagami narodowymi.
6. Święto Wniebowzięcia NMP, po Mszy św. o godz. 10.00 będzie nabożeństwo patriotyczne i modlitwa za Ojczyznę pod pomnikiem Matki Bożej Katyńskiej. Zachęcamy do modlitwy w int. naszej Ojczyzny, która nie dość, że boryka się z epidemią coronawirusa, to jeszcze osłabiana jest przez profanacje narodowych i katolickich świętości, zwłaszcza przez kompletnie nieodpowiedzialnych niektórych polityków z opozycji.
7. O kapłanach uczestniczących w bitwie w 1920 r. nazwanej Cudem nad Wisłą możemy poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym – warto go zakupić u ministrantów.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek od godz. 800 prosimy panie: Wolak Teresa, Wolak Anna, Juzba Maria, Zawiłowicz Anna.