XXIII Niedziela Zwykła - 6 września

1. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 18.00 i w Narożnikach o 17.00. Poświęcenie zboża na zasiew na każdej Mszy św.
2. Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej obchodzi 25-lecie działalności. Z tej okazji zapraszamy we wtorek wszystkich Parafian, a szczególnie członków AK na wieczorne nabożeństwo. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez członków AK oraz Msza św. w intencji AK.
3. W środę modlitwę różańcową o 1730 poprowadzi róża pw. św. Jadwigi.
4. Zachęcamy do czytania bardzo dobrych książek religijnych. Biblioteka parafialna czynna jest w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św. Dzieci, które pragną zdobyć z religii na półrocze 6 muszą przeczytać dowolną książkę o treści religijnej wypożyczoną z biblioteki parafialnej.
5. Dziękujemy serdecznie Strażakom, Liturgicznej Służbie Ołtarza i dzieciom I komunijnym za asystę liturgiczną w czasie święta ku czci Patrona naszej parafii św. Kazimierza.
6. Komenda Policji w Dąbrowie Tarn. ostrzega przed oszustami, którzy metodą na „wnuczka”, na „policjanta”, na „strażaka”, na „kapliczkę” domagają się szybkich wpłat pieniędzy i tym samym okradają zwłaszcza starszych i naiwnych ludzi. Pamiętajmy, że nikomu nie wolno zbierać "po domach" pieniędzy. Nie przechwalajmy się też ile mamy pieniędzy w domu i jakie mamy kosztowności – bo to skończy się kradzieżą!
7. W Gościu Niedzielnym jest artykuł o nabożeństwie i Mszy św. w kapliczce pw. MB Częstochowskiej w Sośnienie. Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Leżoń Barbara, Gancarz Małgorzata, Nowak Jan, Świętek Sławomira.