XXX Niedziela Zwykła - 25 października

1. W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi związanymi z pandemią, w nabożeństwach w naszym kościele może brać udział jednorazowo 65 osób, w kaplicy w Narożnikach 25 osób. Przypominamy, że w kościele wszyscy uczestnicy nabożeństw mają bezwzględny obowiązek uczestniczenia w nabożeństwach z założonymi maseczkami na usta a także na nos!
2. Od poniedziałku Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00, kancelaria parafialna w środę będzie czynna od godz. 16.00.
3. W niedzielę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Z tej okazji prosimy się wyspowiadać. Będziemy spowiadać codziennie pół godziny przed Mszą św. W ubiegłą środę była możliwość wyspowiadania się przez cały dzień, niestety nie wielu parafian skorzystało z tej okazji.
4. W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą w następującym porządku: o godz. 7.00; 8.30, 10.00, 13.00 i 16.00. W Narożnikach o godz. 11.00. Nie będzie procesji z kościoła na cmentarz. O tym czy będzie nabożeństwo na cmentarzu poinformujemy w przyszłą niedzielę.
5. W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu lektorzy będą zbierali ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie. W tym roku wszystkie składki na Seminarium przypadały w okresie obostrzeń epidemiologicznych i z tej przyczyny zebrano bardzo niewiele ofiar. Prosimy by wesprzeć utrzymanie Seminarium ofiarami na cmentarzu.
6. Listopad jest miesiącem poświęconym w Kościele szczególnej modlitwie za zmarłych. Wypominki listopadowe i jednorazowe są czytane w naszym kościele w dniach od 2 do 8 listopada o godz. 16.30, w niedzielę o 15.30.
8. Dziękujemy państwu Jurasom ze Żdżar za ufundowanie chryzantem do kościoła. Bóg zapłać.
9. Dlaczego dokonano ekshumacji ks. Fr. Blachnickiego, jakich dzieł dokonali dzięki naszym ofiarom Polscy misjonarze o tym możemy się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.
10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Lalewicz Józefa, Bobro Janina, Bogucka Danuta, Farat Alicja.