XXXIII Niedziela Zwykła - 15 listopada

1. W środę uczestniczący we Mszy św. o godz. 16.30, będą wspólnie odmawiać różaniec
2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie roku liturgicznego. Uroczystość ta jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza z tej okazji będziemy się modlić dla osób należących tych wspólnot o gorliwość w służbie Chrystusowi i Kościołowi.
3. Jak chronić się przed koronawirusem, aż 34 nowe parafie w Warszawie przyjmują do siebie relikwie bł. Karoliny, ks. Luigi będzie pierwszym beatyfikowanym męczennikiem zamordowanym przez włoskich komunistów, warto o tych ważnych sprawach poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. Do posprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 zapraszamy parafian: Leszczyńska Agnieszka, Kubek Lidia, Leżoń Halina, Wolak Zygmunt.