Uroczystość Trójcy Świętej - 30 maja 2010 r.

 1. Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na pomoc dla powodzian. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Od poniedziałku do piątku w sklepach Radgoszczy, a na prałatówce przed majówką od 17.00 do 18.00 będą zbierane dary serca w postaci wszelkich środków czystości dla powodzian z parafii Słupiec.
 3. We środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża pana Józefa Wariasa.
 4. W uroczystość Bożego Ciała Msze św. o godz. 7.00, o 10.00 i 16.00. z uroczystymi procesjami, w Narożnikach o 8.30. Prosimy, by wszyscy wyznaczeni mieszkańcy włączyli się w przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach eucharystycznych dzieci I Komunijne w strojach, małe dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, a róże różańcowe, dzieci i młodzież, by przez całą oktawę nosiły wszystkie feretrony. Procesje będą o 7.00 i 18.00.
 5. Byśmy w pełni uczestniczyli we Mszy św. w Boże Ciało w poniedziałek i we środę od godz. 17.00 będzie okazja do spowiedzi św. W I piątek nie będzie specjalnej spowiedzi.
 6. W Boże Ciało kazania oraz uroczystą sumę odprawi były nasz praktykant, który wczoraj przyjął święcenia kapłańskie ks. mgr Kamil Wróbel z Limanowej.
 7. W I sobotę o 17.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne poprowadzą mieszkańcy Małego Dworu.
 8. Spotkania grup: ministrantów we wtorek o godz. 16.00, chórku i apostolskiej grupy młodzieżowej o stałej porze.
 9. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić: Żyjmy Ewangelią, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.
 10. W tym tygodniu będzie wykonywany z płyt dojazd do garażu Ks. Wikariusza, ponieważ nie może parkować w garażu. Prosimy o pomoc w tych pracach mieszkańców z Porąb od godz. 8.00.
 11. W Ośrodku Zdrowia będą przeprowadzone bezpłatne badania wzroku.
 12. Ponieważ zostały posadzone wokół kościoła piękne i drogie, ozdobne krzewy, dlatego na noc będą przymykane wszystkie bramy, by psy ich nie poniszczyły.
 13. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w sobotę, do sprzątania kościoła w środę prosimy Panie: Dziedzic Władysława, Kogut Krystyna, Więcław Longina, Skoczylas Teresa, Fijał Katarzyna.

Please publish modules in offcanvas position.