III Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia 2010.

  1. Przeżywamy żałobę narodową po śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i wspaniałych Polakach którzy zginęli pod Smoleńskiem. Pamiętajmy o nich przed Bogiem, módlmy się za pogrążonych w żałobie, a także o szczególną Bożą opiekę nad pogrążoną w żałobie Ojczyzną.
  2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża pani Zofii Panek.
  3. Spotkania duszpasterskie: kandydatów na ministrantów, ministrantów, chórku oraz Apostolskiej Grupy Młodzieżowej o stałej porze. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po nowennie.
  4. W piątek miała miejsce kontrola Sanepidu na naszym cmentarzu. Zalecono: zakaz wyrzucania szkła za parkan cmentarza, częstsze wywożenie śmieci, zabroniono spalania opakowań z włókien sztucznych.
  5. Dziękujemy mieszkańcom Porąb za posianie trawy koło kościoła i pracę przy remoncie ogrodzenia. Bóg zapłać.
  6. Pragniemy upiększyć plac wokół kościoła i posadzić piękne krzewy. Prosimy o pomoc w znalezieniu projektanta i wykonawcy kompozycji.
  7. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić: Gościa Niedzielnego poświęconego tragedii w Smoleńsku, Małego Gościa z pierwszym na świecie komiksem o św. Faustynie oraz czasopisma Do Domu Ojca.
  8. Przed kościołem młodzież rozprowadza ciekawą książkę o historii naszej parafii w okresie II wojny światowej w cenie 20 zł. - zachęcamy do jej nabywania.
  9. Były Proboszcz Radgoszczy + ks. Stanisław Szafrański wypożyczył I tom Kroniki naszej Parafii pewnej osobie, która jej do dziś nie zwróciła. Prosimy o pomoc w odnalezieniu Kroniki.
  10. 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w sobotę.

Please publish modules in offcanvas position.