Wielka Sobota - 3 kwietnia 2010.

1. W Wielką Sobotę poświęcenie wody przed kościołem o godz. 8.00 i co godzinę do godz. 12.00 - poświęcenie pokarmów. Liturgia Wielkiej Nocy rozpocznie się o godz. 19.00 i zakończy się zgodnie z zarządzeniem Biskupa Ordynariusza uroczystą procesją Rezurekcyjną wokół kościoła. Prosimy Straż Pożarną o wartę przy Grobie i przygotowanie asysty. W Wielką Sobotę prosimy przynieść do kościoła gromnice z osłonkami, by nie pochlapać woskiem posadzki i chodnika wokół kościoła.
  2. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. wieczornej.
  3. Prosimy o przygotowanie feretronów i niesienie ich w czasie procesji rezurekcyjnej: dzieci z chórku, młodzież klas III gimnazjum, róże żeńską i męską, Strażaków.
  4. Do posprzątania kościoła w Wielką Sobotę po godz. 13.00 prosimy panie: Chudy Lucyna, Chudy Danuta, Dziedzic Stanisława, Micek Dorota, Śliwa Janina, Tułacz Maria.