Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 16 maja 2010.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli pobożny udział w procesjach z okazji tzw. Dni Krzyżowych w czasie których modliliśmy się o szlachetne życie dla wszystkich parafian, błogosławieństwo Boże w pracach polowych, zachowanie od nieszczęść i dobre plony.
  2. Tylko do przyszłej niedzieli trwa okres wielkanocny, w którym każdy katolik ma obowiązek wyspowiadać się i przyjąć Komunię św. Kto by tego nie uczynił dopuszcza się grzechu ciężkiego.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się przyjęcie 10 chłopców do grona ministrantów.
  4. Zapraszamy wszystkich do liczniejszego uczestniczenia w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 18.00, w niedzielę o 15.30.
  5. We środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża pani Zofii Podosek.
  6. W środę tj. 19 maja, odbędzie się pielgrzymka pierwszokomunijna. Trasa: Kalwaria Zebrzydowska, Inwałd, Zabawa. Koszt 50 zł., zapisy w sklepie GS. Liczba miejsc ograniczona. Wyjazd spod szkoły o 6:00.
  7. Spotkania grup: kandydatów na ministrantów, ministrantów, chórku i apostolskiej grupy młodzieżowej o stałej porze.
  8. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, Małego Gościa z darmową płytą, oraz książkę o Radgoszczy.
  9. Dziękujemy panu Bolesławowi Łączyńskiemu ze Szczucina, radnemu sejmiku województw małopolskiego za pomoc ofiarowaną strażakom przy pozyskaniu funduszy na zakup łodzi ratowniczej oraz za pomoc przy odrestaurowaniu naszego kościoła. Bóg zapłać.
  10. Do posprzątania kościoła w sobotę prosimy Panie: