XI Niedziela Zwykła - 13 czerwca 2010.

  1. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy brali udział w procesjach eucharystycznych przez cały tydzień. W szczególny sposób dziękujemy: tym którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało, małym dzieciom, dzieciom I komunijnym, sypiącym kwiatki pod opieką wychowawczyni p. Grażyny Kogut, wszystkim, którzy nosili feretrony i sztandary, Strażakom, pani Organistce i ks. Dominikowi. Za to publiczne wyznanie wiary i pobożną modlitwę wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać.
  2. We środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi Róża pani Władysławy Wróbel.
  3. Spotkania grup: ministrantów, chórku i apostolskiej grupy młodzieżowej o stałej porze.
  4. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa z bajką dla dzieci, prasę misyjną i Żyjmy Ewangelią.
  5. Powodzianie ze Słupca na czele z Ks. Proboszczem dziękują wszystkim naszym parafianom za ofiarowane środki czystości i żywność. Zawieziono 2 transporty darów w sumie 267 sztuk różnych artykułów (środki czystości, żywność).
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w sobotę prosimy panie: Ptak Felicja, Pikul Lucyna, Golec Wanda, Pikul Małgorzata, Pikul Krystyna.

 

Please publish modules in offcanvas position.