XII Niedziela Zwykła - 20 czerwca 2010.


 1. Zachęcamy wszystkich do udziału w dzisiejszym głosowaniu w wyborze Prezydenta RP.
 2. W tym tygodniu będzie zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do spowiedzi w środę od godz. 18.00.
 3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków we czwartek o godz. 9.00, a dla Zespołu Szkół w piątek o godz. 8.00.
 4. We środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi Róża młodzieży Magdaleny Kogut.
 5. Zapraszamy mieszkańców ul. Małego Dworu i wszystkich chętnych parafian na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbędzie się przy krzyżu na ul. Mały Dwór w sobotę o godz. 18.00.
 6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów.
 7. W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii bardzo ważne spotkanie Rady Parafialnej.
 8. Po długotrwałych staraniach nasza Parafia otrzymała dotację w wysokości 40 000 zł na wykonanie renowacji polichromii w kaplicy Matki Bożej. Całkowity koszt renowacji to kwota 80 700 zł. W sobotę przystąpiliśmy do prac. Dziękujemy za prace przy ustawianiu rusztowania kościele mieszkańcom Żdżar: Podosek Sławomir, Szwajkosz Ignacy, Juzba Piotr, Golec Tomasz, Golec Witold, Czochara Grzegorz, Kmieć Tomasz, Minorczyk Mateusz.
 9. Od czwartku przystąpimy do czyszczenia kostki wokół kościoła, piaskowania i jej impregnowania. Prace będą bezpieczne i lekkie, każdy bez problemów będzie je mógł wykonać. Prosimy o niezawodne przybycie mieszkańców Żdżar, potrzebne będą łopaty i szczotki:
 • czwartek: Pikul Henryk, Banaś Kazimierz, Nowak Marian, Kras Józef, Ciombor Paweł.
 • piątek: Skoczylas Jerzy, Jagiełło Wiesław, Sojka Roman, Lichorobiec Władysław, Pyzik Robert.
 • sobota: Kot Stanisław, Ujek Zygmunt, Mastalerz Maria, Kogut Władysław, Więcław Longina, Madej Henryk, Błach Tadeusz.

10. Znaleziono w kościele złotą obrączkę, jest do odebrania w zakrystii.

11. Prosimy, by u ministrantów zakupić: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa z bajką dla dzieci, prasę misyjną i Żyjmy Ewangelią.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w sobotę prosimy panie: Ledwoń Janina, Ledwoń Kazimiera, Kmieć Maria, Bielat Bronisława, Wąż Teresa.

Please publish modules in offcanvas position.