XVI Niedziela Zwykła - 18 lipca 2010 r.

1. We środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi Róża pani Marii Kułaga.
  2. We wtorek zostały zakończone prace przy oczyszczaniu ścian kaplicy bocznej z farby olejnej, uzupełniono spróchniałe ubytki w belkach, zaimpregnowano ściany i sufit. Od czwartku trwają prace przy renowacji polichromii. Jak już wiemy z przeprowadzanych wcześniej w kościele robót, prawdziwe prace konserwatorskie polegają na renowacji najstarszego, pierwotnego wyglądu zabytku np. ołtarza, czy polichromii i w żadnym wypadku nie mogą być zmieniane.
  3. Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Każdy parafianin, który wyruszy na pielgrzymkę otrzyma bonusa w wysokości 20 zł.
  4. Ks. Adam Dynak odprawi na Białorusi 10 Mszy św. za + Barbarę Salij z intencji uczestników pogrzebu.
  5. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić: Gościa Niedzielnego, Żyjmy Ewangelią, prasy misyjnej, a tych którzy zobowiązali się do nabywania kwartalnika Do domu Ojca, aby go odebrali.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania w sobotę prosimy Panie: Nowak Maria, Seternus Teresa, Gondek Lucyna, Błach Janina.