XVIII Niedziela Zwykła - 1 sierpnia 2010 r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze Święte w tych dniach po południu o 1900. W Narożnikach w piątek o 2000.  Spowiedź święta od 1800. Porządek spowiedzi:

Środa – dzieci,

Czwartek – młodzież,

Piątek – dorośli.

2. W środę różaniec o 1830 poprowadzi róża pani Marii Nowak.

3. W piątek udamy się do chorych. Prosimy o przyjazd 2 kierowców z rodziny chorych: Porada Helena, Biel Stefania.

4. W I sobotę o 1830 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie oraz zakonne poprowadzą mieszkańcy ul. Słonecznej.

5. W uroczystość Wniebowzięcia NMP - zgodnie z tradycją - przynieśmy do kościoła wieńce, kwiaty i zboża, by podziękować Bogu za plony. Prosimy także, by mieszkańcy Radgoszczy, Narożnik i Żdżar przygotowali wieńce. Przyniosłyby je uroczyście delegacje poszczególnych miejscowości. Prosi także, by włączyć w ich wykonanie młodzież, tak aby nie zaginęła ta piękna polska tradycja.

6. Ponieważ jest lato i dość duszno bardzo prosimy, by bukiety zamawiane do kościoła były pozbawione kwiatów o mocnym zapachu np. lilii.

7. Zachęcamy do zakupienia u ministrantów Gościa Niedzielnego, są jeszcze do nabycia czasopismo Do domu Ojca oraz prasa misyjna.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu, a w tym prosimy o to panie: Kupiec Maria, Pikul Agata, Kmieć Wiesława, Pikul Danuta oraz Baran Joanna.