Wniebowzięcie NMP – 15 sierpnia 2010 r.

1. Dziękujemy za składne dziś ofiary do kopert. Zostaną one – jak zapowiedzieliśmy – przeznaczone na pokrycie kosztów odnowienia kaplicy Matki Bożej.
  2. W środę różaniec o 1830 poprowadzi róża pana Zygmunta Panka.
  3. Spotkanie Apostolskiej Grupy Młodzieżowej – sobota 18:00.
  4. W związku z ostatnimi zniszczeniami kompozycji skalno-roślinnych, które są wokół kościoła, usilnie prosimy rodziców o większą troskę nad dziećmi.
  5. Organizowane jest autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd w środę - 25 sierpnia,  spod szkoły o 8:00 rano. Koszt 25 zł. Zapisy w sklepie u państwa Zgłobiców.
  6. Osoby, które złożyły wnioski o oszacowanie strat powodziowych, proszone są o osobisty odbiór protokołów. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
  7. We wrześniu w naszej ojczyźnie, jak informuje Urząd Statystyczny, zostanie przeprowadzony Powszechny Spis Rolny. Bliższe informacje również na tablicy ogłoszeń.
  8. Zachęcamy do zakupienia u ministrantów Gościa Niedzielnego, który zawiera płytę z pieśniami  patriotycznymi, jest ponadto do nabycia czasopismo Do domu Ojca.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu, a w tym prosimy o to panie: Nowak Maria, Juzba Zofia, Marszałek Agnieszka, Marszałek Alfreda, Dudek Zofia, Niemczura Alicja, Dziedzic Genowefa, Leżoń Barbara.