XXIV Niedziela Zwykła - 12 września 2010 r.

  1. Dziękujemy wszystkim którzy wczoraj uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do Odporyszowa. Bóg zapłać za świadectwo wiary, nasza grupa liczyła 262 osoby.
  2. We wtorek będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej okazji o godz. 17.30 rozpocznie się Droga Krzyżowa. Jeśli będzie pogoda to udamy się do pięknie odnowionego krzyża na ul. Jagiellońskiej, który zostanie poświęcony. Zapraszamy na to nabożeństwo wszystkich parafian, by przepraszać za swoje grzechy osobiste, jak i za liczne profanacje krzyża jakie miały miejsce w ostatnim czasie w Polsce. Po Drodze Krzyżowej będzie Msza św. w kościele. Dziękujemy bardzo serdecznie panu Feliksowi Tarasce za odrestaurowanie krzyża. Bóg zapłać.
  3. Pani Organistka bardzo serdecznie dziękuje za ofiary jakie otrzymała od parafian. Z jej intencji będzie w październiku odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców.
  4. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża Haliny Rzeźnik.
  5. Spotkania duszpasterskie: ministranci czwartek o 16.00, młodzież i lektorzy w piątek po Mszy św., kandydaci na ministrantów w sobotę o 11.00. Prosimy, by chłopcy ze szkoły podstawowej zapisywali się do grona ministrantów, gimnazjaliści na lektorów, a dziewczęta do chórku.
  6. We czwartek Komisja Konserwatorska odebrała prace renowacyjne ołtarza i polichromii. Prace zostały bardzo wysoko ocenione. Prosimy, w przyszłą niedzielę o ofiary do kopert na pokrycie kosztów renowacji polichromii w kaplicy bocznej. Mamy do zapłacenia kwotę 26 450 zł.
  7. Ks. prof. J. Królikowski w Tarnowie od poniedziałku odprawi 8 Mszy św. od uczestników pogrzebu za + Emila Lichorobiec.
  8. Spadła ostatnio czytelność gazet katolickich w naszej parafii, dlatego zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy Panie:
Dla usprawnienia pracy prosimy sprzątanie kościoła rozpoczynać od godz. 8.00.

Please publish modules in offcanvas position.