XXVI Niedziela Zwykła - 26 września 2010 r.

  1. W I piątek po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitwy na różańcu w kościele i w domach. W niedzielę różaniec o godz. 15.30.
  2. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża Józefa Wariasa.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy by spowiadać św. według następującego porządku:

-         w środę od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa

-         we czwartek od godz. 17.00 całe gimnazjum

-         w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4. W I piątek udamy się do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin chorych Eugenii Gondek i Tadeusza Pikula.

5. Jeśli będzie dobra pogoda to w I sobotę odbędzie się Msza św. w Kapliczce w sośninie. O 17.00 wyruszymy z kościoła w procesji odmawiając różaniec.

6. We środę nasz wikariusz ks. Rafał obchodzi imieniny. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną by modlić się w jego intencji. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia i życzliwości ludzi.

7. Przywieziono kolejną partię darów, dlatego zapraszamy Panie z Caritasu we wtorek na godz. 18.00 na prałatówkę, a wszystkich którzy otrzymują dary, aby je odebrali w środę po nowennie do godz. 19.00.

8. Dziękujemy za ofiary do kopert. Złożyło je 295 osób. Spłaciliśmy już połowę długu za renowację polichromii.

9. Przed kościołem rodzina ciężko chorego chłopca z Dąbrowy zbiera ofiary na operację.

10. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z darmowym z niezwykle ciekawym filmem, Mały Gość zawiera medalik Matki Bożej, jest także Żyjmy Ewangelią z kazaniem odpustowym w naszej parafii.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy Panie: Pikul Agata, Szałaśny Grażyna, Sojka Lidia, Szałaśny Wioletta, Giża Krystyna.

Please publish modules in offcanvas position.