XXVII Niedziela Zwykła - 3 października 2010 r.

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w procesji różańcowej i Mszy św. w sośninie, Straży Pożarnej z Radgoszczy za pilotowanie pielgrzymki. Bóg zapłać
 2. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, w czasie którego będziemy się szczególnie modlić za poszkodowanych przez powódź i inne nieszczęścia, nie żałujmy im modlitwy.
 3. Od poniedziałku Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitwy na różańcu w kościele o godz. 17.00. W niedzielę różaniec o godz. 15.30.
 4. Prosimy, by jak najczęściej dzieci i młodzież przychodziły na różaniec. Będą prowadzić jedną z tajemnic wg kolejności: w poniedziałek klasy III, we wtorek IV, we środę V, we czwartek VI, w piątek I gimnazjalne, w sobotę II, w niedzielę III.
 5. Rodziców i dzieci klas II szkoły podstawowej zapraszamy na modlitwę różańcową i Mszę św. z nauką we środę o godz. 16.30.
 6. Uczniów klas III gimnazjum wraz z rodzicami zapraszamy na różaniec i naukę we czwartek o godz. 16.30.
 7. Spotkania duszpasterskie: ministranci czwartek godz. 16.00, kandydaci sobota 10.00, chórek sobota o 9.00, Lektorzy i Grupa Młodzieżowa w piątek po różańcu.
 8. Z ofiar składanych z okazji sprzątania kościoła zapłaciliśmy 1300 zł. zaległości za pranie i prasowanie bielizny ołtarzowej i strojów ministranckich.
 9. Rodzina chorego chłopca z Dąbrowy, która zbierała ofiary na operację dziękuje wszystkim za dar serca. Zebrano blisko 1200 zł. Bóg zapłać.
 10. W Kaplicy w Narożnikach został zakończony generalny remont instalacji wodno kanalizacyjnej. Dziękujemy panu Bronisławowi Baranowi za ofiarowanie na rzecz parafii pięciu dni pracy. Bóg zapłać. Przystąpimy teraz do malowania kotłowni i magazynu. O wykonanie tej pracy prosimy panów: Zawiłowicz Jacek, Wolak Kazimierz, Frąc Zygmunt, Bator Kazimierz, Niemczura Mariusz. O zorganizowanie pracy prosimy radnego p. Waleriana Wolaka.
 11. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 rozpocznie się w Tarnowie Mościcach modlitewne czuwanie członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca.
 12. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 młodzież naszej parafii pod opieką ks. Rafała wyjedzie do Tarnowa na Mszę św. i „Marsz w obronie życia”. Rodziców prosimy o pozwolenie dzieciom na wyjazd.  Bliższe informacje u ks. Rafała.
 13. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z darmową płytą z muzyką Chopina, oraz ciekawe artykuły, Mały Gość zawiera medalik Matki Bożej, prosimy by członkowie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca oraz wszyscy chętni zakupili gazetkę Do Domu Ojca.
 14. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Wąż Longina, Niemczura Władysława, Kopia Stanisława, Gondek Krystyna, Burzec Elżbieta.

Please publish modules in offcanvas position.