XXIX Niedziela Zwykła - 17 października 2010 r.

  1. Jeżeli będzie bezdeszczowa pogoda to w poniedziałek po Mszy św. udamy się w procesji różańcowej na cmentarz. Prosimy zabrać ze sobą do kościoła znicze.
  2. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony w Kościele szczególnej modlitwie za zmarłych. Ministranci rozdają przed kościołem specjalne kartki na wypominki. Prosimy czytelnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych (najlepiej w I przypadku). Bardzo prosimy, by nie wkładać do jednej koperty wypominków i intencji Mszy św.
  3. Spotkania duszpasterskie o zwykłej porze. Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczornej.
  4. Mieszkańcy Narożnik przekazali 350 $ na spłatę rachunku za wykonanie ogrzewanie kaplicy – pieniądze pochodzą ze składki na wykonanie pieca węglowego. Dziękujemy też jednej rodzinie za ofiarowanie 300 euro i drugiej za ofiarowanie 200 $ na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym są artykuły o tajemnicach katastrofy smoleńskiej, o fałszywych oskarżeniach Kościoła w Polsce. Są także smaczne lecznicze cukierki.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Miotła Maria, Biel Maria, Biel Stefania, Gmyr Zofia, Lichorobiec Maria.

Please publish modules in offcanvas position.