II Niedziela Adwentu - 5 grudnia 2010 r.

 1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
 2. Zapraszamy na roraty, które są odprawiane codziennie o godz. 7.00 i 17.00.
 3. We środę będziemy obchodzić jedną z największych uroczystości maryjnych Niepokalane Poczęcie NMP. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 17.00, w Narożnikach o 18.00. 20 minut przed każdą Mszą przed południem będziemy śpiewać Godzinki.
 4. Z okazji święta Matki Bożej zapraszamy szczególnie dziewczęta i niewiasty na modlitewne triduum. Kazania w poniedziałek i wtorek o 7.00 i 17.00.
 5. Prosimy, by włączyć się od 8 grudnia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która polega na codziennym odmawianiu dziesiątka różańca św. i krótkiej, specjalnej modlitwy przez 9 miesięcy, w intencji dziecka nienarodzonego zagrożonego zabiciem.
 6. Różaniec we środę o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Teresy Gondek.
 7. Wszystkich uczniów klas I gimnazjalnych zapraszamy na katechezę parafialną w piątek na godz. 16.00 na prałatówkę, a następnie wraz z rodzicami na Mszę św. z kazaniem  o godz. 17.00.
 8. Od poniedziałku panie z Caritasu w przedsionku kościoła będą rozprowadzać świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym rodzinom w parafii.
 9. Dzisiaj po południu młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będzie zbierać w naszych domach pieniędzy sprzed denominacji przeznaczone na pomoc dla dzieci, które oczekują na operację serca.
 10. Była nasza parafianka Krystyna Patulska z domu Golec z Narożnik w darze dla parafii odrestaurowała feretron Matki Bożej stojący przy ołtarzu. Bóg zapłać za ten dar serca. Odnowione wcześniej feretrony zostały za zgodą konserwatora zabytków umieszczone na stałe w kaplicy bocznej.
 11. Dziękujemy panu Janowi Kogutowi za wykonanie na strychu kościoła 2 mechanizmów zabezpieczających duże lampy, oraz panom Eugeniuszowi Burcowi i Józefowi Wariasowi za wymianę zasilania oświetlenia nawy głównej. Dziękujemy pewnej osobie z Zadębia za ofiarowane 200 euro na zakup tegoż wyposażenia.
 12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we czwartek po południu prosimy Panie: Rogala Jolanta, Fijał Marta, Fijał Lucyna, Pyzik Teresa, a w sobotę od godz. 8.00 panie: Czarnik Anna, Pyzik Grażyna, Kupiec Dorota, Gmyr Helena.

Please publish modules in offcanvas position.