Święto Świętej Rodziny - 26 grudnia 2010 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce błogosławieństwo kolędników misyjnych po czym dzieci będą odwiedzać nasze domy by śpiewać kolędy i zbierać pieniądze dla dzieci na misjach. Przyjmijmy kolędników do naszych domów. Niektóre dzieci zgłaszały w ubiegłych latach, że chcą ich zjeść sympatyczne pieski – zadbajmy wszyscy o bezpieczeństwo dzieci.
  2. W piątek w ostatni dzień Starego Roku – zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno -  przebłagalne o godz. 16.00.
  3. W Sylwestra Biskup Ordynariusz udziela nam dyspensy od pokarmów mięsnych.
  4. Zachęcamy ponownie do zakupienia podwójnego numeru Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz prasy misyjnej.
  5. Bardzo prosimy, by śpiewać kolędy w rodzinnych domach, niech ta piękna polska tradycja będzie zachowana i przekazywana.
  6. Program kolędy  wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  7. O posprzątanie kościoła w piątek od 8.00 prosimy parafian: Ujek Ryszard, Leżoń Aldona, Frąc Krystyna, Pikul Grażyna.