XXVIII Niedziela Zwykła - 9 października 2011 r

 

  1. Z okazji zakończenia Tygodnia Miłosierdzia, przy wychodzeniu z kościoła zapraszamy do nabycia „chlebka miłosierdzia”. Składane przy tej okazji ofiary - przynajmniej 2 zł. będą przeznaczone na bardzo ważny cel w naszej parafii.
  2. Z okazji Dnia Papieskiego młodzież naszej parafii zbiera przed kościołem ofiary do puszek na stypendia dla biednej, ale uzdolnionej młodzieży z terenów wiejskich.
  3. Obowiązkowe spotkanie dzieci z klas drugich szkoły podstawowej wraz z rodzicami odbędzie się we wtorek o 18.00.
  4. Za tydzień okazji Dnia Papieskiego odbędzie się w Nowym Sączu diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Zapraszamy gimnazjalistów do wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej. Zapisy u Ks. Katechetów wyjazd o 9.30.
  5. W czwartek o godz. 17.-10 uczniowie klas I B gimnazjum mają obowiązkową katechezę na prałatówce, a następnie modlitwę różańcową wraz z rodzicami w kościele.
  6. Zapraszamy codziennie dzieci i młodzież do modlitwy różańcowej w kościele. Jedną z tajemnic odmawiają w poniedziałek klasy III, we wtorek IV, we środę V, we czwartek VI, w piątek I gimnazjalne, w sobotę II, w niedzielę III gimnazjalne.
  7. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary do kopert na spłatę długu za oświetlenie kościoła oraz na wypłatę dla firmy za wykonanie prac.
  8. Dary w naturze na rzecz Seminarium Duchownego prosimy składać w stodole.
  9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym za darmo jest płyta na której Jan Paweł modli się na różańcu, Mały Gość Niedzielny zawiera kolorową olbrzymią mapę świata, jest także kwartalnika Do Domu Ojca.

10. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Przemyska Genowefa, Sołtys Leokadia, Augustynowicz Danuta, Cierpik Elżbieta.

Please publish modules in offcanvas position.