III Niedziela Adwentu - 11 grudnia 2011 r.

  1. Zapraszamy na Roraty, które są codziennie odprawiane o godz. 7.00 i 17.00.
  2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Zygmunta Panka.
  3. Od dzisiaj są rozprowadzane świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki. Prosimy o ich nabywanie.
  4. Prosimy, by włączyć się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, legitymacje można pobrać z przedsionka kościoła i wypełnione złożyć na tacę w kościele.
  5. Dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli nasza parafia dokonała w tym roku pięknego dzieła jakim jest ocieplenie elewacji rodzinnego domu śp. Micków, w którym mieszkają ich dzieci. Pieniądze w wysokości 8000 zł na materiał przekazała z Fundacji Gniazdo Diecezjalna Caritas, ponadto materiał do robót ofiarowali Jarosław i Kazimierz Wróblowie, firma Transtal z Smęgorzowa i nasz parafialny oddział Caritas. Roboty ciesielskie bezpłatnie wykonali Franciszek Świątek i Jan Kogut z ul. Leśnej, blachę położyli Henryk Kacała i Grzegorz Schab, całość elewacji wykonała firma p. Sławomira Podoska przy współudziale kilku pracowników Zakładu Komunalnego oraz wielu parafian. Wszystkim, którzy włączyli się w dzieło ocieplenia domu dzieciom sierotom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Dobry Bóg hojnie im błogosławi.
  6. W przyszłą III niedzielę grudnia prosimy o ofiary do kopert na zapłatę kolejnej raty za renowację polichromii prezbiterium.
  7. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym jest specjalny ciekawy dodatek o stanie wojennym.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Dyjak Maria, Więcław Jolanta, Podosek Józefa, Początek Maria.

Please publish modules in offcanvas position.