Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2012 r.

1. Witamy serdecznie miłych Gości i drogich Parafian, którzy przybyli na Święta do naszej parafii. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i stałego wzrastania w wierze.

2. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom z kraju i z zagranicy życzenia świąteczne oraz upominki na wigilijny stół. Bóg zapłać.

3. W święto Św. Szczepana po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci i młodzież naszej parafii przedstawią piękne jasełka. Prosimy, by rodzice z dziećmi przyszli na tą Mszę św.

4. Gratulujemy 65 osobom w naszej parafii, które od 25 marca do dziś przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych zabiciem i dzisiaj kończą tę modlitwę. Od 8 grudnia do modlitwy tej włączyło się 39 osób. Zachęcamy do wytrwania w postanowieniu.

5. Jutro w święto św. Szczepana nie ma Mszy św. o godz. 16.00. na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.

6. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Prosimy, by wszyscy małżonkowie przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

7. Uroczysta suma odpustowa w kaplicy w Narożnikach o godz. 8.30.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli dary serca w sklepach. Caritas Parafialna przekazała 19 paczek niezamożnym rodzinom.

9. Dziękujemy rodzinom: Lipiński, Gadziała i Jana Wolaka z Narożnik za przekazanie choinek do kościoła, małżeństwu z Żabna, które podarowało ponad 200 bombek na choinki oraz ks. Rafałowi i wszystkim którzy wykonali piękną szopkę i udekorowali kościół na święta. Bóg zapłać.

10. Zachęcamy do zakupienia podwójnego numeru Gościa Niedzielnego, w którym jest podsumowanie najważniejszych wydarzeń 2012 r., zakupmy kalendarze parafialne oraz komplety widokówek naszego kościoła ukazujących piękno naszego kościoła, by pomóc w spłaceniu należności za renowację polichromii.

11. Odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą:

czwartek                od 8.30     - Zarzecze za rzeką od końca i Kaczówka

piątek                     od 8.30     - Lisiaki Południowe i Grochowiska

sobota                    od 8.30     - Podkościele i Podlesie

niedziela                od 14.00   - Trzydniaki i ul. Słoneczna.

Please publish modules in offcanvas position.