XXV Niedziela Zwykła - 22 września 2013 r.

1. W najbliższą sobotę będziemy gościć w naszej parafii członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca z całej diecezji. Rozpoczęcie modlitewnego czuwania o godz. 9.00, o 11.00 Msza św. Na to spotkanie zapraszamy członków naszej parafialnej wspólnoty Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca oraz wszystkich, którzy pragną ofiarować duszom w czyśćcu cierpiącym dar pobożniejszej modlitwy.

2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy pragną pomodlić się za dusze w czyśćcu cierpiące. Będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego, nieszporami za zmarłych i w czasie Eucharystii.

3. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża Teresy Gondek.

4. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców – obecność obowiązkowa.

5. Najbliższy chrzest św. będzie udzielany w II niedzielę października tj. 13 października.

6. W środę po nowennie bardzo ważne spotkanie pań z Caritasu – prosimy o niezawodne przybycie.

7. Ks. Łukasz Niemiec od dziś w Kazachstanie odprawia Msze św. gregoriańską za + Marię Minorczyk.

8. W ubiegłą niedzielę ofiary do kopert na renowację ołtarza św. Franciszka złożyło 258 rodzin.

9. W ubiegłym tygodniu Konserwator Zabytków dokonał odbioru odnowionego ołtarza św. Franciszka oraz po uzyskaniu kolejnych zaświadczeń odebrał instalację elektryczną w kościele. Dyrektor delegatury zachwycony jest bardzo wysokim poziomem wykonanych prac w kościele.

10. Dziękujmy panu Józefowi, Tadeuszowi i Łukaszowi Sipiorom za usunięcie awarii kanalizacji na plebanii.

11. Dziękujemy mieszkańcom Porąb za wykonaną pracę w ogrodzie plebańskim. W tym tygodniu, gdy będzie słoneczna pogoda zapraszamy do pracy z opryskiwaczami panów: Gondek Czesław, Moździerz Franciszek, Kupiec Kazimierz, Błachaniec Józef, Stopa Marcin, Błocho Marian. O zorganizowanie pracy prosimy radnego parafialnego Czesława Gondka.

12. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego oraz Żyjmy Ewangelią w których są między innymi artykuły i zdjęcia ks. Mateuszu Gondku. Rozprowadzany jest kalendarz dla Rolników po 20 zł. oraz kalendarze z bł. Janem Pawłem II po 5 zł.

13.  Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół. Bóg zapłać. Do sprzątania w sobotę od godz. 15.00 mieszkańców z ul. Nowej: Wnęk Anna, Lichorobiec Marzena, Lichorobiec Maria, Banaś Teresa.

Please publish modules in offcanvas position.