XXXIII Niedziela Zwykła – 17 listopada 2013 r.

1. Przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych przez tajfun na Filipinach.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Wandy Minorczyk. Prosimy, by w każdą środę na różaniec przychodzili wszyscy członkowie tej róży, która prowadzi rozważania.

3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Caritasu na plebanii.

4. W poniedziałek z okazji 99 rocznicy śmierci bł. Karoliny dzieci i młodzież udają się na pielgrzymkę do Zabawy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Wyjazd autokarem z przed szkoły o godz. 14.00. Prosimy, by dzieci zabrały do autobusu kartki ze zgodą rodziców na wyjazd oraz ciepło się ubrały, bo Droga Krzyżowa będzie w lesie - szlakiem męczeństwa błogosławionej.

5. W piątek o godz. 16.10 katecheza parafialna dla klas II a i b gimnazjum na prałatówce, po niej Msza św. dla uczniów i rodziców.

6. Dziękujemy byłemu naszemu parafianinowi Stanisławowi Szkotakowi z Tarnowa za przekazanie 70 wartościowych książek do naszej Biblioteki Parafialnej, która jest otwarta na prałatówce w każdą środę od godzinny 16.00. Zachęcamy do wypożyczania i czytania bardzo dobrych książek.

7. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiadujemy się o tym jak obecny papież Franciszek ratował Żydów w czasie II wojny światowej. W Małym Gościu Niedzielnym są za darmo piękne lampiony dla dzieci na adwent. Bardzo prosimy, by rodzice kupili dzieciom tą wartościową gazetę.

8. Zespół medyczny zaprasza w poniedziałek 18 listopada o godz. 18.00 do naszej szkoły na spotkanie dotyczące leczenia stawów i kręgosłupa oraz innych zespołów bólowych. W trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów. Przy wyjściu z kościoła na oknach są zaproszenia.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Kmieć Maria, Elbin Zofia, Wąż Teresa, Bielat Bronisława.

Please publish modules in offcanvas position.