V Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2013 r.

1. Sakramentu Bierzmowania będzie udzielał w naszej parafii ordynariusz tarnowski bp Andrzej Jeż w środę 20 marca o godz. 15.30. Prosimy by kandydaci z krzyżami na piersiach, z kartkami, oraz ze świadkami zebrali się w kościele o godz. 15.00 na modlitwę różańcową. Prosimy, by na tą uroczystość przyszli rodzice i rodzeństwo bierzmowanych. Składka z Mszy św. przeznaczona jest na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z terenów wiejskich.

2. Z okazji bierzmowania w poniedziałek od godz. 16.00 będzie spowiedź dla kandydatów, świadków i rodziców. O godz. 17.00 Msza św., a po niej próba asysty.

3. W środę nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

4. W piątek Msza św. o godz. 17.00, a po niej Droga Krzyżowa ulicami parafii na cmentarz. Jeśli nie będzie odpowiedniej pogody Droga Krzyżowa będzie w kościele. W Narożnikach nabożeństwo o 16.00. Na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

5. W Niedzielę Palmową Msza św. z procesją o godz. 11.30. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z palmami.

6.  Zachęcamy do wykonywania pięknych palm na Niedzielę Palmową - warunki konkursu są podane na tablicy ogłoszeń. Konkurs w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.30.

7. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają przed kościołem wielkanocne paschaliki po 5 zł.

8. W sklepach w Radgoszczy są wystawione kosze na dary serca dla rodzin autentycznie oczekujących wsparcia w naszej parafii.

9. Prosimy, by ostrożniej opuszczać klęczniki w ławkach, bo w niektórych miejscach od uderzeń odpadają gumowe podkładki i pękają płytki w posadzce.

10. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym są ostrzeżenia przed naiwnym oglądaniem telenowel, które między innymi ośmieszają wiarę i deprawują dzieci i młodzież - jest nowy numer Żyjmy Ewangelią.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Wąż Julian, Małek Helena, Dykas Antonina, Nęga Maria i w sobotę od godz. 8.00: Sołtys Teodora, Zawiślak Irena, Frąc Halina, Krawczyk Dorota.

Please publish modules in offcanvas position.