Uroczystość Bożego Ciała - 30 maja 2013 r.

1. Gościmy dziś w naszej parafii naszego praktykanta, neoprezbitera ks. mgr Ziemowita Kordasa. W ostatnią niedzielę przeżywał w rodzinnej parafii w Krynicy swoje Prymicje. Dziś przybył do naszej parafii, głosi słowo Boże i przewodniczył będzie uroczystej sumie. Otoczmy go naszymi modlitwami, szczególnie powierzmy go Matce Kapłanów, by wypraszała mu łaskę owocnego i pięknego przeżywania kapłaństwa.

2. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. z procesjami będą o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę procesje o 11.30 i 16.00. Prosimy o czynny udział w procesjach eucharystycznych poprzez noszenie feretronów, chorągwi, a przede wszystkim donośny i pobożny śpiew pieśni.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli pobożny udział we nabożeństwach na cmentarzu i w kapliczce w sośninie. Bóg zapłać.

Please publish modules in offcanvas position.