XII Niedziela Zwykła - 23 czerwca 2013 r.

1. Wszyscy powinniśmy być wdzięczni Panu Bogu za to, że nasza parafia nie ucierpiała tak jak ucierpiały sąsiednie parafie w wyniku ostatnich gwałtownych burz. Być może jest to także zasługa naszej pobożnej modlitwy w czasie Dni Krzyżowych. Zapominamy jednak okazywać wdzięczność Panu Bogu, bo coraz mniej parafian bierze udział w modlitwie różańcowej, Mszy św. i Nowennie do MB Nieustającej Pomocy, czy Koronce do Bożego Miłosierdzia. Prosimy serdecznie o zmobilizowanie się do udziału w nabożeństwach, także w czasie tygodnia. Nie zaniedbujmy nigdy Mszy św. w niedzielę i w święta.

2. Od tego tygodnia Msze św. wieczorne będą o godz. 19.00.

3. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

4. Z okazji zakończenia roku szkolnego, wyjazdów na wakacje i zbliżającego się I piątku, prosimy by dzieci i młodzież wyspowiadały się i przystąpiły do Komunii św. Spowiedź św. według następującego porządku:

-  we wtorek od godz. 18.00 cała szkoła podstawowa

-  w środę od 18.00 gimnazjum.

5. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, wszystkich nauczycieli i rodziców do dziękczynienia za mijający rok nauki.

6. W piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. O godz. 18.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. z Nieszporami za zmarłych i z homilią.

7. W sobotę uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 19.00 i 8.30 w Narożnikach.

8.  Z niewiadomych powodów na parkingu przed cmentarzem uschły tuje. Prosimy p. grabarza Józefa Roja o ich wycięcie.

9.  Za tydzień, w wtorek 2 lipca udamy się na autokarową pielgrzymkę do Tuchowa. Zapisy i wpłaty na autokar po 10 zł. w sklepie u p. Seternusów.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Stefanowi Saładydze za ofiarowanie na plebanię 20 koszyków truskawek i p. Kazimierzowi Marnikowi 6 koszyków. Bóg zapłać.

11. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest artykuł i zdjęcia rodzin z naszej parafii odznaczonych przez Ks. Biskupa, są ciekawe informacje o Ojcu św., jest nowy Mały Gość Niedzielny z naklejkami.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Przybyło Wiesława, Moskal Zofia, Aksamit Irena, Kurgan Janina.

Please publish modules in offcanvas position.