XX Niedziela Zwykła - 18 sierpnia 2013 r.

1. W najbliższą środę na Mszy św. o godz. 19.00 pożegnamy odchodzącego z naszej parafii wikariusza ks. Rafała Żelaznego. Przybądźmy licznie na nabożeństwo, aby podziękować Panu Bogu i Ks. Wikariuszowi za piękną pracę w naszej parafii.

2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

3. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas zbierają dzisiaj i w przyszła niedzielę do tzw. „Tornistrów pełnych uśmiechu” przybory szkolne takie jak np. zeszyty oraz drobne ofiary dla dzieci z niezamożnych rodzin .

4. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Radgoszczy, mieszkańcom Małego Dworu oraz Narożnik za wykonanie pięknych wieńców żniwnych. Bóg zapłać.

5. Zachęcamy do dalszego składania zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych na plebanii.

6. W opłakanym stanie jest ogród na plebanii od strony Górek, konieczna jest wycinka krzaków. Do tej pracy zapraszamy mieszkańców ul. Słonecznej:

-  w piątek od godz. 8.00: Białas Krzysztof, Biel Marian, Curyło Irena, Bobro Stanisław, Bogucki Krzysztof, Burzec Jarosław, Doroż Janusz, Doroż Janina, Farat Fryderyk, Lipiński Tadeusz.

-  w sobotę od godz. 8.00: Golec Witold, Knapik Eugeniusz, Lalewicz Stanisław, Kruk Stanisław, Jaje Edward, Siembab Ireneusz, Jerzykowski Paweł, Jucha Eugeniusz, Gadawska Kazimiera, Kraj Anna, Opioła Andrzej. Gdyby ktoś nie mógł przyjść do pracy prosimy o zamianę lub zapłatę są chętni do pracy.

7. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę na wejście pielgrzymów w przyszłą niedzielę wyruszy z przed szkoły o godz. 5.30. Koszt autokaru 35 zł. Pielgrzymka dojdzie do skutku, jeśli będzie przynajmniej 50 chętnych. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów.

8. U ministrantów można zakupić Gościa Niedzielnego z kolejnymi ciekawymi artykułami np. o tym dlaczego ukazująca się Matka Boża płacze.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kogut Katarzyna, Burzec Bernadetta, Doroż Janina, Leżoń Renata.

Please publish modules in offcanvas position.