Odpust parafialny ku czci św. Kazimierza - 5 marca

1. Dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci św. Kazimierza. Sumie odpustowej o godz. 11.00. będzie przewodniczył ks. dr hab. Bogdan Wegrzyn sędzia sądu diecezjalnego w Tarnowie. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do św. Kazimierza i ucałowanie relikwii Patrona naszej Parafii.

2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża róża pw. św. Kingi p. Teresy Gondek.

3. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, w Narożnikach o 16.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.

4. Katecheza parafialna w tym tygodniu na prałatówce:

-  we wtorek o godz. 16.00 klasa I gimnazjum

-  w środę o godz. 16.15 klasa 6 a

-  w czwartek o godz. 16.00 klasa II gimnazjum

5. W przyszłą niedzielę przed kościoła zbiórka do puszek na misje.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. dr hab. Jackowi Siewiorze za przeprowadzenie rekolekcji przed odpustem. Bóg zapłać.

7. Za ubezpieczenie kościoła, kaplicy i pozostałych budynków parafialnych w PZU i w Securitas diecezjalnej parafia ma do zapłacenia blisko 7000 zł. Na Gorzkich Żalach będą zbierane ofiary na ten cel.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Grabowska Beata, Szwajkos Leokadia, Zgłobica Bogusława, Błocho Lucyna.