II Niedziela Wielkiego Postu - 12 marca

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Moniki p. Marii Nowak.

3. Katecheza parafialna dla klas IV a w poniedziałek, dla IV b we wtorek, dla klasy V a w piątek o godz. 16.15.

4. Od tego tygodnia Droga Krzyżowa w piątek będzie o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.30.

5. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.

6. W przedsionku kościoła jest wystawa nagrodzonych prac plastycznych II Międzyszkolnego Konkursu plastyczno-literackiego „Święty Kazimierzu Patronie nasz”.

7. Warto w Wielkim Poście czytać Pismo św. W zakrystii jest do zakupienia Pismo św. Starego i Nowego Testamentu – doskonały prezent np. na bierzmowanie.

8. Nowe cudowne uzdrowienia z chorób nowotworowych w Lourdes, chrześcijanie odkrywają, na nowo, że post jest lekarstwem dla ciała i dla duszy o tym możemy poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. Do sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kogut Zofia, Bodziony Anna, oraz z Porąb: Kawa Stanisława, Kawa Wiesława.