IV Niedziela Wielkiego Postu - 26 marca

1. Zachęcamy do bardziej czynnego uczestniczenia w liturgii Mszy św. i w nabożeństwach przez głośniejsze śpiewanie pieśni i modlitw w kościele.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.30.

3. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 - 13 chłopców zostanie przyjętych do grona kandydatów na ministrantów.

5. W I sobotę liturgię Mszy św. i różaniec za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne o 17.30 przygotują mieszkańcy Lisiaków Północnych.

6. Obowiązkowa katecheza dla dzieci z klasy VI b w piątek o godz. 16.15.

7. Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania za dar ołtarza, którym jest ufundowanie renowacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w kapliczce w sośninie, który obecnie widzimy obok ołtarza mszalnego. Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do włączenia się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Karteczki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła.

9. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają paschaliki. W sklepach spożywczych są wystawione kosze na dary serca dla niezamożnych rodzin w naszej parafii.

10. W piątek z parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Mielcu po Mszy św. o godz. 19.30 wyruszą uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Będą przechodzić przez naszą parafię. Możemy się do nich indywidualnie dołączyć. Gdyby zaszła potrzeba udzielmy pielgrzymom pomocy. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

11. Polscy biskupi upomnieli się o prawo do wolnego w niedzielę, gdzie są najpiękniejsze Drogi Krzyżowe o tym możemy poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. Do sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Wójcik Małgorzata, Stopa Teresa, Bogoniowska Krystyna, Toczek Jadwiga.