Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 4 czerwca

1. W poniedziałek tj. jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i o 19.00 w Narożnikach. O 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 17.30 modlitwę różańcową poprowadzi róża pw. bł. Karoliny.

2. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Kazimierza.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00. trzynastu kandydatów zostanie włączonych do grona ministrantów w naszej parafii. Chłopców i rodziny zapraszamy na tę uroczystość.

4. Przypominamy, że w naszym kościele i w kaplicy nie wolno trzymać butów na klęcznikach w ławkach, aby klęczników nie brudzić i nie niszczyć. Po lewej stronie ławek dwa klęczniki zostały uszkodzone kobiecymi butami. Nie bójmy się zwracać uwagi wszystkim, którzy nie potrafią uszanować naszego wspólnego dobra jakim są piękne i bardzo wygodne ławki.

5. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i zdrowia ks. Prałata, w Domu Parafialnym zainstalowano na schodach metalowe poręcze.

6. Dlaczego biskupi dokonają Aktu Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi, książka o objawieniach fatimskich nawróciła skazanego na śmierć – i zostanie błogosławionym o tym dowiemy się z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Krawiec Bernadetta, Podosek Renata, Piłat Maria, Nowosielska Dorota, Kubek Teresa, Kubek Marta. Prosimy o skoszenie trawy koło kościoła.