Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. W czwartek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.00, oraz o godz. 10.00 i 16.00 z procesjami. Nie ma Mszy św. o 11.30. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na utrzymanie hospicjów.

2. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. będą o godz. 7.00 i 19.00. W niedzielę procesje po Mszy św. o 11.30 i 16.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach eucharystycznych codziennie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, dzieci I Komunijne w strojach, chórek, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Ochotniczą Straż Pożarną, Róże Różańcowe oraz szczególnie mieszkańców tych części parafii w intencji których będą odprawiane Msze św. o urodzaje i zachowanie od nieszczęść. Feretrony mniejsze mają obowiązek nosić dzieci i gimnazjaliści, większe członkowie róż.

3. W środę od godz. 17.00 spowiedź przed Bożym Ciałem.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża pw. św. Rity.

5. Dekoracje do ołtarzy na Boże Ciało bedą do odebrania w środę o godz. 17.00 w przedsionku kościoła.

5. Jak przebiegała koronacja figury Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie warto o tym przeczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym, by za darmo otrzymać Śpiewnik na Boże Ciało.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy parafian z Kaczówki: Dyjak Maria, Kochanek Magdalena, Więcław Jolanta, Podosek Józefa oraz w sobotę także od 8.00: Początek Maria, Kruk Maria, Wałaszek Maria, Ławicki Stanisław, Nytko Stanisława.