XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Franciszka.

2. Katecheza parafialna dla klasy 4a i 4b w poniedziałek o godz. 19.00 w ramach Mszy św. z procesją.

3. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i wianków na Mszach św. o godz. 7.00 i 19.00.

4. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. z procesjami o godz. 6.30, 8.00 i 19.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu abstynencje od pokarmów mięsnych.

5. Msze św. na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Publicznych w piątek o godz. 8.00, dla Przedszkola o godz. 9.30.

6. W poniedziałek 3 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Tuchowa. Wyjazd o godz. 15.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów, koszt autobusu 10 zł. Pielgrzymka odbędzie się pod warunkiem ze zbierze się 50 osób.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze na Boże Ciało, Chórowi Parafialnemu za ubogacenie liturgii śpiewem oraz Straży Pożarnej za asystę w czasie procesji. Bóg zapłać. Bardzo smutne jest to, że w czasie jednej z największych uroczystości kościelnych w Boże Ciało na myjni samochodowej ustawiła się kolejka do mycia samochodów.

8. Decyzją Biskupa Ordynariusza nasz wikariusz został przeniesiony do parafii Mikluszowice. Na jego miejsce przybędzie ks. Bogdan Florek z Bobowej.

9. W nowym Gościu Niedzielnym są ciekawe artykuły o cudach eucharystycznych. Warto się z nimi zapoznać.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy parafian: Wnęk Anna, Lichorobiec Marzena, Lichorobiec Maria, Banaś Teresa oraz w sobotę od 8.00: Burzec Agata, Burzec Lucyna, Loraj Kinga, Moździerz Janina.