XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca

1. W środę modlitwę różańcową o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Małgorzaty.

2. Z powodu spowiedzi i wyjazdu do chorych Kancelaria parafialna w środę i w piątek będzie nieczynna.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 18.00 cała szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 18.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4. W I piątek udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Marii Nowak i Marka Węża.

5. Przypominamy o pielgrzymce autokarowej w dniu 3 lipca do Tuchowa. Wyjazd o 15.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów, koszt autobusu 10 zł. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc.

6. Trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się na siłach do uczestnictwa w dziewięciodniowych rekolekcjach w drodze, którym w tym roku towarzyszy hasło: „Kim On właściwie jest. Idźcie i głoście”. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

7. Życie na wyspie - wakacyjny cykl o 9 wakacyjnych wyspach; dlaczego katolik nie może należeć do masonerii - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Mendys Dominika, Kupiec Aleksandra, Kupiec Elżbieta, Czerwony Zofia.