II Niedziela Zwykła - 20 stycznia

1. Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na Mszę św. w ich intencji w środę o godz. 17.00. Z okazji ich święta życzymy Bożego błog., zdrowia, życzliwości, troskliwej i stałej pomocy ze strony dzieci i wnuków.
  2. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Heleny.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie AK i Parafialnego Zespolu Synodalnego.
  4. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Wielkość naszego podatku nie ulega zmianie – my jedynie decydujemy o jego przeznaczeniu. Zwracamy się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  5. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są między innymi informacje o Światowych Dniach Młodzieży i papieżu Franciszku
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Zofia, Przetacznik Henryk, Goj Adam, Żurawska Bożena, Warias Bogusława, Siembab Maria.