III Niedziela Zwykła - 27 stycznia

1. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o 16.00. O godz. 6.40 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Matki Bożej. Prosimy przynieść do kościoła gromnice do poświęcenia, koniecznie z osłonkami, aby nie pochlapać woskiem ławek, a zwłaszcza nakładek ocieplających na ławkach.
2. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Agnieszki, w sobotę o godz. 9.30 róża pw. św. Jadwigi, a o 16.30 róża pw. św. Anny.
3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać się według następującego porządku:
- w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa
- we czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum
- w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
4. W czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św. Przypominamy, że kandydaci wraz z rodzicami mają obowiązkowo uczestniczyć w spotkaniach w czwartek oraz w dowolnej Mszy św. w I piątek miesiąca.
5. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin Stanisławy Kopia i Marka Węża.
6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest między innymi bardzo ciekawy film pt. Bóg nie umarł część II. Naprawdę warto go oglądnąć i podyskutować.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek od godz. 8.00 prosimy parafian: Wąż Zofia, Surowiec Bożena, Wąż Edward, Motyka Krystyna.