IV Niedziela Zwykła - 3 lutego

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Kingi.
2. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.
3. W piątek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.
4. W roku 2018 nasza Parafia zapłaciła za wywóz śmieci z cmentarza 11 749 zł. Prosimy zabierać znicze, a w zwłaszcza chryzantemy do śmietników domowych, by obniżyć koszty wywozu śmieci.
5. Jak skutecznie nauczyć dzieci tabliczki mnożenia, jak wyglądały Światowe Dni Młodzieży w Panamie - warto o tym dowiedzieć się z dzisiejszego Gościa Niedzielnego. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią z ciekawymi kazaniami i relacjami z świątecznego opłatka AK.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. Prosimy strażaków o zdemontowanie szopki i dekoracji świątecznej w poniedziałek od godz. 15.00. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 16.00 prosimy parafian: Motyka Katarzyna, Kupiec Sylwia, Kupiec Krystyna, Kucharska Aneta.