V Niedziela Zwykła - 10 lutego

1. Jutro przypada Światowy Dzień Chorego - pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i cierpiących. Bardzo dobrym uczynkiem miłosiernym jest odwiedzanie chorych, ofiarowanie im swojego czasu i życzliwa pomoc. Nie zapominajmy o tym dobrym uczynku.
  2. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
  3. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nabożeństwo 40 godzinne. Program jest następujący:

od 11.00 - 12.00 Młodzież - modlitwę prowadzą klasy III Gimnazjum.

od 12.00 - 13.00 Żdżary - modlitwę prowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny

od 13.00 - 14.00 Górki - modlitwę prowadzi róża pw. św. Anny.

od 14.00 - 15.00 Narożniki - modlitwę prowadzi róża pani Stanisławy Giża.

15.00                Godzina Miłosierdzia i adoracja prywatna.

o godz. 15.30    Nieszpory Eucharystyczne.

1. Mateusz Łapa – uczeń Szkoły Podstawowej w Oleśnicy zmaga się z ciężką chorobą, białaczką. Zwracamy się z serdeczną prośbą do Parafian, by wzięli udział w akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku oraz komórek macierzystych dla niego i dla innych pacjentów z Polski. Rejestracja dawców odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w dużej sali gimnastycznej w godzinach od 9:00 do 16:00. Szczegółowe informacje, będzie można uzyskać z ulotek rozdawanych przez wolontariuszy w przyszłą niedzielę.
  2. Jak powinniśmy pomagać chorym podpowiada papież Franciszek, jak wygląda Niedziela Chrztu Pańskiego u prawosławnych. Warto o tym poczytać w Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego z pięknym obrazkiem dla dzieci oraz Żyjmy Ewangelią.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu paniom: Łącz Maria, Jaje Barbara, Małek Grażyna, Kozioł Maria - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Maria, Baran Jowita, Baran Jadwiga, Baran Henryk.