I Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Kingi.
2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.
4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
5. W kaplicy w Narożnikach przeprowadzono remont uszkodzonego zadaszenia nad schodami wejściowymi. Wykonano 3 konstrukcje drewniane, pokryto je blachą i założono plastikowe rynny. Koszt zakupionych materiałów to kwota 1900 zł. Prace w darze dla parafii wykonali Henryk Kacała i Grzegorz Schab. Bóg zapłać.
6. Post Daniela to więcej niż dieta, kim będą sędziowie pokoju? Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Stopa Dorota, Burzec Magdalena, Węc Agnieszka, Gondek Nel, Kowalska Bożena.