II Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.
4. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.
5. W ostatnią niedzielę wichura zniszczyła dach domu pewnej rodzinie w Podlesiu. W poniedziałek przekazałem 2000 zł. z ofiar składanych z okazji zakupu opłatków i świeczek na wigilijny stół na rozpoczęcie remontu, po czym złożyłem wniosek o dofinansowanie wykonania nowego dachu przez Caritas Diecezjalną w Tarnowie. Warto składać jałmużnę, bo coraz częściej, nieraz z dnia na dzień, ktoś z parafian potrzebuje pomocy i właśnie z takich nawet najdrobniejszych drobnych datków Parafia jako pierwsza pomaga potrzebującym.
6. W jaki sposób można uzyskać wsparcie z Funduszu Sprawiedliwości? Można się o tym dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Nowak Jan, Świętek Sławomira, Stypuła - Nowak Halina, Kaczocha Izabela.