III Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca

1. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a także dzień Świętości Życia. Na Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00, będzie uroczyste przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Módlmy się do Matki Bożej o łaski potrzebne w rodzinach naszej parafii, a szczególnie w intencji dzieci nienarodzonych. Odmawiając codziennie przez 9 miesięcy dziesiątek Różańca św., otaczajmy modlitewną opieką dzieci nienarodzone, których życie jest zagrożone. Karteczki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła. Wypełnione kartki prosimy składać na tacę.
2. W poniedziałek o 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Moniki, w środę o 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00 oraz składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w poniedziałek o g. 18.00.
6. Spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas w środę po nowennie.
7. Dzięki staraniom Ks. Proboszcza w poniedziałek Caritas Diecezjalna przekazała rodzinie w Podlesiu 10 000 zł. na wykonanie nowego dachu na domu. Łącznie z darowizną Parafialnego Oddziału Caritas otrzymali 12 000 zł.
8. Jakie są udogodnienia w zatrudnieniu niepełnosprawnych o tym można się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.
9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kowalska Maria, Kowalska Monika, Wiatr Małgorzata, Opioła Maria, Kawa Anna.