IV Niedziela Wielkiego Postu - 31 marca

1. Od tego tygodnia nabożeństwa w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 18.00. Kancelaria w środę będzie czynna od 17.00.
2. W środę o 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. błog. Karoliny.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
- w środę od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa
- we czwartek od godz. 17.00 gimnazjum i klasy VIII
- w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli
4. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin Władysława Bani i Władysława Seternusa.
5. W czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 17.00, różaniec o 17.30, o 18.00 Msza św.
6. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 17.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy Zarzecze za rzeką.
7. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00, w Narożnikach o 17.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00 zbierane będą ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
8. Zachęcamy do włączenia się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Karteczki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła. Wypełnione kartki prosimy składać na tacę.
9. Ks. Bp Andrzej Jeż zwraca się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele pożytku publicznego realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej, by w ten sposób wspierać dzieła miłosierdzia prowadzone przez diecezjalną Caritas np. na utrzymanie hospicjum w Dąbrowie Tarn. Aby pomóc w zrealizowaniu tego dzieła Panie z Caritasu w środę i w piątek po wieczornych Mszach św. w przedsionku kościoła będą wszystkim chętnym, zwłaszcza osobom starszym pomagać w wypełnianiu dokumentacji. Prosimy przynieść rozliczenie z ZUS-u za 2018 r.
10. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają paschaliki i baranki wielkanocne. W sklepach spożywczych są wystawione kosze na dary serca dla chorych i samotnych parafian.
11. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym są piękne rozważania Drogi Krzyżowej, w Małym Gościu Niedzielnym są ciekawe zabawy dla dzieci.
12. Policja przestrzega przed oszustami, którzy metodą na tzw. wnuczka, policjanta, pracownika gazownictwa oszukują i okradają ludzi samotnych i w podeszłym wieku. Pamiętajmy, aby zachować ostrożność i nieznajomych nie wpuszczać do domów. Pamiętajmy także o tym, że Parafia nigdy nie zbiera żadnych składek w domach.
13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian z Lisiaków południowych: Galus Krystyna, Kędzior Teresa, Stopa Bogusława, Skiba Józefa.

Please publish modules in offcanvas position.