V Niedziela Wielkiego Postu - 7 kwietnia

1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Msza św. z procesją i poświęceniem palm o 10.00. Zapraszamy na tę Mszę św. do kościoła wszystkie dzieci i młodzież z palmami. Po Mszy św. odbędzie się tradycyjnie Konkurs palm z nagrodami.
2. Składka w przyszłą niedzielę jako jałmużna wielkopostna jest przeznaczona na utrzymanie Seminarium Duchowne w Tarnowie.
3. W środę modlitwę różańcową o 16.30 poprowadzi róża pw. św. Kazimierza.
4. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.
5. Z okazji świąt wielkanocnych w sobotę od 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Katarzyny Kacały i Zofii Frąc.
6. Prosimy by sprawy kancelaryjne załatwić w tym tygodniu, bo w Wielkim Tygodniu z powodu spowiedzi i przygotowania duszpasterskiego do świąt kancelaria będzie czynna w bardzo ograniczonym zakresie.
7. W sobotę 13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Z tej okazji w piątek po Mszy św. wieczornej przy pomniku Matki Bożej Katyńskiej, będzie nabożeństwo patriotyczne. Serdecznie wszystkich Parafian zapraszamy.
8. W piątek Droga Krzyżowa o 18.00, w Narożnikach Droga Krzyżowa o 17.00. Gorzkie Żale i składka na kwiaty do Grobu Pańskiego w niedzielę o godz. 16.00.
9. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają baranki wielkanocne i paschaliki. W sklepach spożywczych są wystawione kosze na dary serca. W środę i w piątek w przedsionku kościoła można uzyskać pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych PIT.
10. Dziękujemy pewnemu małżeństwu oraz osobie samotnej z ul. Witosa za ufundowanie dwóch mosiężnych kinkietów do babińca. Cena jednego 1390 zł. Bóg zapłać. Są do ufundowania jeszcze 2 kinkiety.
11. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest płyta CD z filmem o św. Ignacym Loyoli.
12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Skiba Teresa, Piwowarczyk Marta, Niemczura Krystyna, Niemczura Katarzyna.